Czas i koszty dostawy

CZAS I KOSZTY DOSTAWY

Produkty wysyłamy na terenie naszego kraju. Wysyłamy je także za granicę. Taka zagraniczna dostawa jest droższa i realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji całego zamówienia jest związany z wieloma czynnikami, np. z tym czy dany produkt mamy na miejscu lub z formą płatności, ponieważ gdy opłacasz zamówienie poprzez opcję szybkich płatności internetowych (PayNow) to należność za Twoje zamówienie trafia do nas szybciej, niż przy np. zastosowaniu tradycyjnego przelewu. Oznacza to, że szybciej możemy zająć się obsługą Twojego zamówienia. Dowiedz się o PŁATNOŚCIACH więcej i wybierz tę najlepszą dla siebie opcję.

Na kompletne zrealizowanie Twojego zamówienia, czyli od momentu złożenia zamówienia aż do chwili, gdy je otrzymasz, składają się z dwa etapy:

termin realizacji zamówienia
czas dostawy
  1. termin realizacji zamówienia określa czas, którego potrzebujemy, aby skompletować Twoje zamówienie, gdy jest ono opłacone (jeśli wybrana została opcja płatności z góry). Gdy wybrana została opcja wysyłki za pobraniem, zabieramy się do realizacji Twojego zamówienia od razu. Musisz jednak pamiętać, że jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie realizacji, to liczy się najdłuższy z podanych terminów.
  2. czas dostawy określa ilość dni, w których kurier powinien dostarczyć Ci paczkę do domu lub do paczkomatu InPost. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. W przypadku odbioru osobistego, zamówienia gotowe są do odbioru po otrzymaniu informacji od naszego sklepu.

W tabeli poniżej podane są przykładowe terminy realizacji zamówienia.

ProduktTermin realizacji
Buty Mitchell (szare)1-3 dni robocze
Buty Mitchella (różowe / niebieskie)do 5 dni roboczych
Buty Mitchella (kolory niestandardowe)do 21 dni roboczych
Szyna Mitchella1 dzień roboczy
Szyna Dobbsa (Spring Assist)do 5 dni roboczych
Nakładki amortyzujące (pressure saddles), zestaw naprawczy do szyny1 dzień roboczy
Podkładki z owczej wełny, wełna lecznicza1 dzień roboczy
Skarpetki Black Robin Designs1 dzień roboczy
Ochraniacze na szynę, paski1 dzień roboczy
Termin realizacji zamówienia

Jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone (nie wliczając przesyłki za pobraniem) w dzień roboczy do godziny 11:00, jego realizacja rozpoczyna się tego samego dnia.
Jeśli zamówienie zostanie złożone i opłacone (nie wliczając przesyłki za pobraniem) w dzień roboczy po godzinie 11:00, jego realizacja rozpocznie się dnia następnego.
Jeśli zamówienie zostanie złożone i nieopłacone, Produkty zostają zarezerwowane przez okres 7 dni, podczas których oczekujemy na opłacenie zamówienia.

KOSZT DOSTAWY

Sposób dostawyCzas dostawyKoszt dostawyKiedy nadawana
Przesyłka kurierska (przedpłata na konto)1-3 dni robocze15 złpn-pt
Przesyłka kurierska (za pobraniem)1-3 dni robocze20 złpn-pt
Paczkomat InPost (przedpłata na konto)1-2 dni robocze15 złpn-pt
Paczkomat InPost (za pobraniem)1-2 dni robocze20 złpn-pt
Odbiór osobistypo umówieniu się0 złcodziennie
Czas i koszt dostawy – przesyłki krajowe

Przesyłki zagraniczne mają różne ceny w zależności od kierunku wysyłki (czyli dokąd) oraz ciężkości czy gabarytu. Jeśli potrzebujesz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane poza Polskę – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

SPRAWDŹ PACZKĘ!

Zwróć uwagę na stan paczki po doręczeniu! Jeśli jest coś z nią nie w porządku – jest pognieciona, ma uszkodzone opakowanie, jest otwarta, masz tylko jedną godzinę na sporządzenie protokołu szkody, dostępnego pod adresami: