Płatności

PŁATNOŚCI

W Clubfoot Factory masz możliwość wyboru spośród wielu metod płatności:

  • płatność tradycyjnym przelewem
  • płatność przez szybkie płatności PayNow
  • płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki od Kuriera
  • płatność kartą płatniczą przy odbiorze osobistym (zalecana w czasie Covid)
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

Zapoznaj się z różnymi formami płatności niżej i wybierz najdogodniejszą dla siebie formę i ciesz się zakupami w naszym sklepie!

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM NA RACHUNEK BANKOWY

Przelew tradycyjny to jedna z najpowszechniejszych form płatności. Ty wykonujesz przelew, a my, jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, wyślemy Ci Twoje zamówienie.
Jeśli przelewu dokonasz w dzień roboczy do godziny 11:00 (wtedy nasz bank księguje wpłaty), jest szansa, że Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia (o ile wszystkie Produkty będziemy mieć dostępne).
Zdarzyć się może, że zapomnisz nam zrobić przelew lub nie będzie to możliwe od razu: w takiej sytuacji na Twoją wpłatę czekamy 7 dni.
Jak zapłacić przelewem tradycyjnym?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz niezbędne dane do realizacji przelewu:

Odbiorca:Clubfoot Factory Aleksandra Adamczyk
Adres:
(jeśli wymagane)
ul. Jęczmienna 4
44-190 Knurów
Polska
Numer rachunku bankowego:41 1140 2004 0000 3602 7854 3464
Nazwa banku:mBank
Tytuł przelewu:Twój numer zamówienia.
dane do przelewu tradycyjnego

PŁATNOŚĆ PRZEZ SZYBKIE PŁATNOŚCI PAYNOW

Ten sposób płatności on-line realizowany jest przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem bramki szybkich płatności PayNow i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu Twojej wpłaty za zamówienie na koncie naszego sklepu.

W ramach szybkich płatności możesz skorzystać np. z BLIKA. Przelew odbywa się komfortowo i szybciej trafia na nasze konto. Kilka klików i płatność zrobiona!

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ ZA POBRANIEM PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu, ponieważ przed dostawą zostaniesz powiadomiony wiadomością e-mail oraz/ lub SMS-em, zawierającym informację o doręczeniu przesyłki, a także z numerem telefonu dostarczającego paczkę kuriera. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności – kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty. Czasem można zapłacić za przesyłkę kartą płatniczą, jeśli kurier dysponuje terminalem.
Zwróć uwagę na stan paczki po doręczeniu! Jeśli jest coś z nią nie w porządku – jest pognieciona, ma uszkodzone opakowanie, jest otwarta, masz tylko jedną godzinę na sporządzenie protokołu szkody, dostępnego pod adresami:

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM PRZESYŁKI

Gdy zechcesz odebrać od nas Twoje zamówienie osobiście, możesz za nie zapłacić kartą na miejscu. Twoja karta płatnicza zostanie obciążona stosowną kwotą zgodną z zamówieniem. Otrzymasz także od nas potwierdzenie płatności. Płatność kartą przy odbiorze osobistym jest dla nas lepsza niż płatność gotówką na miejscu. Zachęcamy do tej formy płatności przy odbiorze osobistym (ze względu na COVID) oraz także dlatego, że może okazać się, że nie będziemy mieli jak wydać reszty.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM

Jeśli nie chcesz płacić kartą, możesz za zamówione Towary zapłacić gotówką, gdy będziesz je odbierać osobiście od nas. W tym celu należy mieć odliczoną kwotę płatności, ponieważ może się zdarzyć, że nie będziemy mogli wydać reszty.